Begagnade båtar
Language: EnglishSpråk: Svenska
Suomi
Köp båt
Sälj båt
Sökuppdrag
 
Försäljningsvillkor
 
Blogg
Om Båtagent
Nyheter
Länkar
Sålda båtar - referenser
Kontakta oss
 
Startsidan

Båtagent Suomi

Eteläkatu 3, 20810 Turku
Puhelinnumero +358 45 8066994

Båtagent Suomi on Båtagent Sverigen edustaja Suomen markkinoilla. Båtagent on franchaiseyritys joka muodostuu erillisestä venevälittäjistä jotka kaikki ovat omia yrittäjiä omalla maantieteellisellä vastuualueellaan. Vahvuutenamme on lomaveneet hintaluokassa 50 000 Eur oa ja ylöspäin. Erityisosaamisemme on purjeveneet.

Båtagent Sverige on alayritys Forsén Enterprises AB:n alla. SL-Direct OY:llä on yksinoikeus käyttää Båtagent tavaramerkkiä Suomessa ja vastaa Suomessa toimivasta Franchiese verkoston rakentamisesta ja ylläpidosta.

Venevälittäjät

Finland

Båtförmedlare

Staffan Lindberg

Båtmäklare Finland

Telefon: +358 45 8066994
E-post: lindberg@batagent.se
Läs mer om Staffan Lindberg

Göteborg & Södra Sverige

Båtförmedlare

Anders Hultman

VD, Båtmäklare Göteborg

Telefon: 073-430 35 91
E-post: anders@batagent.se
Läs mer om Anders Hultman

Stockholm Norr

Båtmäklare

Niklas Forsén

Båtmäklare Stockholm Norr

Telefon: 08-622 62 00
E-post: niklas@batagent.se
Läs mer om Niklas Forsén

Stockholm Norr

Björn Hägerman

Båtmäklare Stockholm Norr

Telefon: 072 322 23 10
E-post: bjorn@batagent.se
Läs mer om Björn Hägerman

Stockholm Söder

Anders Frisk

Båtmäklare Stockholm-Söder

Telefon: 073-500 45 90
E-post: anders.frisk@batagent.se
Läs mer om Anders Frisk

Småland & Östergötland

Joacim Bertels

Båtmäklare Småland, Östergötland

Telefon: 070-697 83 00
E-post: joacim@batagent.se
Läs mer om Joacim Bertels

Södra Sverige

Niklas Lindgren

Båtmäklare Halland/Skåne/Blekinge

Telefon: 0709-50 59 89
E-post: niklas.lindgren@batagent.se
Läs mer om Niklas Lindgren

Hjälmaren- Mälaren- Södra Sörmland

Thomas Landegren

Mälaren- södra Sörmlandskusten

Telefon: 0762 13 84 21
E-post: thomas@batagent.se
Läs mer om Thomas Landegren

Mäklarassistent

Aron Borg

Mäklarassistent

Telefon: 0708-79 00 02
E-post: aron@batagent.se
Läs mer om Aron Borg

Kroatien

Nenad Sušanj

Båtmäklare Kroatien

Telefon: +385 (0)99 22 11 589
E-post: nenad@batagent.hr
Läs mer om Nenad Sušanj

Pakolliset kentät
Venemalli/valmistaja
Malli:
Valmistusvuosi
Noin hinta
Nimi*
Osoite
Postinumero & paikkakunta
Puhelin*
Matkapuhelin*
Sähköposti*
       
Parhaiten tavoitatte minut: ja välisenä aikana.
Toivon ilmaista hintaarviointia veneestäni
Haluan myydä purjevene moottorivene
Veneen kotisatama on
lace of kotisatama
Muuta – Kysymyksiä

By submitting this form you acknowledge that your information is processed in accordance with Båtagent Sverige Abs privacy policy.







Båtmäklare
16/5 -17 kl. 12:16
"Våra besökare blir fler och mer intresserade"

Sålda båtar