Begagnade båtar
Language: EnglishSpråk: Svenska
SuomiDansk
Köp båt
Sälj båt
Sålda båtar - referenser
Sökuppdrag
 
Försäljningsvillkor
 
Blogg
Om Båtagent
Nyheter
Kontakta oss
 
Startsidan

Båtagent Suomi / Finland

Vaihdekatu/ Växelgatan 1, 10900 Hanko/ Hangö 
Puhelin nro/ Tel. nr: +358(0)40 3100 066

Båtagent Suomi on Båtagent Sverigen edustaja Suomen markkinoilla. Båtagent on franchaiseyritys joka muodostuu erillisestä venevälittäjistä jotka kaikki ovat omia yrittäjiä omalla maantieteellisellä vastuualueellaan. Vahvuutenamme on lomaveneet hintaluokassa 50 000 Euroa ja ylöspäin. Erityisosaamisemme on purjeveneet. 

BA Meklarit Oy:lläon yksinoikeus käyttää Båtagent tavaramerkkiä Suomessa ja vastaa Suomessa toimivasta Franchiese verkoston rakentamisesta ja ylläpidosta.

Venevälittäjät

Suomi & Baltia

Båtförmedlare

Robert Renlund

Venevälittäjä Suomi & Baltia

Telefon: +358(0)40 3100 066
E-post: robert@batagent.fi
Läs mer om Robert Renlund

Turunseutu - Suomi

Båtförmedlare

Staffan Lindberg

Venevälittäjä Turunseutu

Telefon: +358 45 8066994
E-post: lindberg@batagent.se
Läs mer om Staffan Lindberg

Göteborg & Etelä-Ruotsi

Båtförmedlare

Anders Hultman

VD, Venevälittäjä Göteborg

Telefon: 073-430 35 91
E-post: anders@batagent.se
Läs mer om Anders Hultman

Tukholma-Etelä

Båtmäklare

Emil Alm

Venevälittäjä Tukholma - Etelä

Telefon: 072-320 42 55
E-post: emil@batagent.se
Läs mer om Emil Alm

Tukholma-Pohjoinen

Björn Hägerman

Tukholma-Pohjoinen

Telefon: 072 322 23 10
E-post: bjorn@batagent.se
Läs mer om Björn Hägerman

Södra Sverige

Niklas Lindgren

Båtmäklare Halland/Skåne/Blekinge

Telefon: 0709-50 59 89
E-post: niklas.lindgren@batagent.se
Läs mer om Niklas Lindgren

Hjälmaren- Mälaren- Södra Sörmland

Thomas Landegren

Mälaren- södra Sörmlandskusten

Telefon: 0762 13 84 21
E-post: thomas@batagent.se
Läs mer om Thomas Landegren

Mäklarassistent

Aron Borg

Mäklarassistent

Telefon: 0708-79 00 02
E-post: aron@batagent.se
Läs mer om Aron Borg

Kroatien

Nenad Sušanj

Båtmäklare Kroatien

Telefon: +385 (0)99 22 11 589
E-post: nenad@batagent.hr
Läs mer om Nenad Sušanj

Pakolliset kentät
Venemalli/valmistaja
Malli:
Valmistusvuosi
Noin hinta
Nimi*
Osoite
Postinumero & paikkakunta
Puhelin*
Matkapuhelin*
Sähköposti*
       
Parhaiten tavoitatte minut: ja välisenä aikana.
Toivon ilmaista hintaarviointia veneestäni
Haluan myydä purjevene moottorivene
Veneen kotisatama on
lace of kotisatama
Muuta – Kysymyksiä

By submitting this form you acknowledge that your information is processed in accordance with Båtagent Sverige Abs privacy policy.







Båtmäklare
18/5 -19 kl. 14:08
"Handen på hjärtat, vem behöver egentligen en båt?"